Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Výpis posledních hlášení obecního rozhlasu.

Stránky [ < ] 1 ... 131 132 133 [ > ]

Hlášení ze dne 14.09.2011

Firma Asekol pořádá v naši obci mimořádný sběr starých ledniček a mrazniček. Můžete je dnes a zítra dovést k přistavenému kontejneru na hřišti za sokolovnou. Druhá zpráva: Nový provozovatel sentického bistra Vás srdečně zve k jeho návštěvě. Otevřeno je od úterý do čtvrtka od 11,00 do 22,00 hod. V pátek a v sobotu od 11,00 do 23,00 hod. a v neděli od 11,00 do 21 hodin. Kromě pondělí Vás každý den zvou na polední meníčka.

Hlášení ze dne 02.09.2011

Obecní úřad upozorňuje občany , že po naši obci volně pobíhají psi, kteří mohou ohrožovat děti a ostatní občany. Žádáme důrazně všechny majitele, aby svoje psy hlídali a zamezili jejich volnému pobíhání po obci. Chceme tímto předejít případnému napadení našich občanů. V případě přetrvávajících problémů se psy budeme muset přistoupit k razantnějším opatřením. Děkujeme za pochopení.

Hlášení ze dne 05.08.2011

1. ustavující zasedání zastupitelstva obce Ve středu 3. srpna proběhlo v naši obci ustavující zasedání zastupitelstva obce . Starostkou obce byla zvolena – Ing.arch.Alena Kolářová Mistostarostou obce byl zvolen- Vlastimil Kubíček Finanční výbor- předseda Ing. David Král Kontrolní výbor- předseda Ing. Jiří Hort Výbor stavební a rozvoje obce - předseda Ing. Pavel Valenta Výbor pro životní prostředí a ochranu přírody - předseda Ing. Josef Košíček Výbor pro kulturu , sport a sociální oblast – předseda Zdeněk Havlát 2. zájezd Země živitelka- České Budějovice OÚ provádí průzkum zájmu občanů o jednodenní zájezd na akci Země živitelka do Českých Budějovic , který by se uskutečnil v sobotu 27. srpna 2011 . Zájemci se mohou hlásit přímo na OÚ nebo u p. Zdeňka Havláta. Zájezd se uskuteční podle počtu přihlášených zájemců.

Stránky [ < ] 1 ... 131 132 133 [ > ]

Patička stránky