Obsah stránky

Informace k obchvatu Čebína

Plánované dokončení obchvatu Čebína je do konce roku 2023. Práce na obchvatu probíhají plynule, dle stanoveného harmonogramu a nic proto nenaznačuje posunutí termínu jeho dokonční.

V souvislosti s postupujícími pracemi však budou probíhat uzavírky cest, které je možno použít při cestě ze Sentic do Brna nebo Tišnova. Jedná se o silnice III/38529 od Chudčic do Čebína kolem ZD Čebín a silnice č. 385 ze Sentic na křižovatku (Čebín – Hradčany). Aby bylo možno dokončit křížení zmíněných komunikací s budovaným obchvatem a současně, aby byla umožněna doprava ve směru Brno, Tišnov, bude vždy dočasně uzavřena jedna z komunikací, a to poté, co bude otevřena komunikace druhá.

 

Jako první bude uzavřena silnice III/38529 v k.ú. Čebín u ZD Čebín. Předpokládaný termín uzavírky je 15.5.-30.6.2023, viz. přiložená mapka.

 

Po otevření výše zmíněné komunikace bude dočasně uzavřena silnice ze Sentic č. 385 po křižovatku Čebín – Hradčany. Předpokládaný termín uzavírky je od 1.7.2023. 

Od poloviny července 2023 by však již měla být zprovozněna obecní silnice od hřbitova Sentice k vlakovému nádraží Čebín. 

Budoucí dopravní řešení Čebínského obchvatu 

Patička stránky

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Mapa webu   |   Kontakty
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.