Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Výpis posledních hlášení obecního rozhlasu.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 114 [ > ]

Hlášení ze dne 27.03.2020

Hlášení 27.3.2020 Kontejner na bioodpad je umístěn v areálu společnosti Singo s.r.o. Bioodpad je možné ukládat do kontejneru od pondělí do soboty a to vždy v době od 8.00 - 17.00 hod. V souvislosti se stávajícím opatřením proti šíření koronavirové nákazy zavádíme od zítřejšího dne omezený počet současně nakupujících v našem obchodě a to pouze na dvě nakupující osoby. Děkujeme za pochopení. Chráníme tím Vás jako zákazníky a také pani prodavačky. Starostka obce děkuje všem ženám, které našily roušky pro naše občany, dále děkuje oběma našim prodavačkám – pani Vejrostové a pani Koláčkové za vzorné zásobování obchodu. Dále sděluje všem seniorům, aby v případě jakékoliv potřeby s pomocí v tomto krizovém období se na ni neváhali obrátit. Prosím, dodržujte všichni nošení roušek a přiměřeně omezte pobyt venku.

Hlášení ze dne 25.03.2020

Hlášení 25.3.2020 Sběr nebezpečného odpadu bude uskutečněn v pátek 27.3. Žádáme občany, aby do pátku 27.3. do 14 hod. individuálně uložili odpad na dvůr za sokolovnou. Po 14 hod. na dvoře již nemůže být nikdo přítomen, aby zaměstnanci sběrných služeb mohli zajistit samostatně naložení v odpoledních hodinách. Kontejner na bioodpad je umístěn v areálu společnosti Singo s.r.o. Bioodpad je možné ukládat do kontejneru od pondělí do soboty a to vždy v době od 8.00 - 17.00 hod.

Hlášení ze dne 20.03.2020

Hlášení 20.3.2020 Oznamujeme občanům, že od dnešního dne až do odvolání je uzavřena místní knihovna. Dále žádáme občany, aby v našem obchodě během nákupu byly vždy přítomni maximálně 3 nakupující. V souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem se doporučuje občanům ve věku nad 70 let, aby omezili svůj pobyt mimo domov. Kontejner na bioodpad je v současné době umístěn v areálu společnosti SINGO. Přístupný bude v sobotu od 15-17 hod., a dále v pracovní dny do odpoledne. Podrobnější informace podáme během příštího týdne. Sběr nebezpečného odpadu bude uskutečněn v pátek 27.3. Žádáme občany, aby od zítřejší soboty do pátku 27.3. do 14 hod. individuálně uložili odpad na dvůr za sokolovnou. Po 14 hod. na dvoře již nemůže být nikdo přítomen, aby zaměstnanci sběrných služeb mohli zajistit samostatně naložení v odpoledních hodinách.

Hlášení ze dne 18.03.2020

Hlášení 18.3.2020 Oznamujeme občanům, že vláda schválila povinnost nošení roušek na veřejnosti od dnešní půlnoci. Dále vstupuje v platnost stanovení prodejní doby pro občany nad 65 roků. Mezi 10-12 hod. budou prodejny potravin, Drogerie a lékáren vyčleněny pouze pro občany starší 65 let. V naší obci to znamená, že sentický obchod bude mezi 10-11 hod. pouze pro tyto občany. Starostka obce děkuje několika sentickým ženám, které se dobrovolně zapojily do šití ochranných roušek, které nám stát nezajistil. Roušky, které jsou ušité navíc, budou k dispozici v sentickém obchodu. Česká pošta dnes zahájila bezkontaktní doručování zásilek, což znamená, že veškeré doporučené zásilky a obyčejné listovní zásilky, které se nevejdou do schránky adresáta, budou uloženy po maximální úložní dobu (pokud to odesílatel nevyloučil) na ukládacích poštách. Ukládací doba bude zpravidla 30 dní. Důchody a balíkové zásilky se doručovat budou tak, aby byla zajištěna maximální ochrana zdraví jak jednotlivých adresátů, tak pracovníků pošty. Poukázky budou vhazovány do schránek. Ve výjimečných případech, kdy není adresát schopen se na pobočku dostavit (týká se seniorů nebo hendikepovaných občanů), doručí na žádost jak poukázku s penězi, tak doporučenou zásilku.

Hlášení ze dne 17.03.2020

Hlášení 17.3.2020 Společnost E.ON Distribuce a.s. nám oznámila, že nebude přerušena dodávka elektrické energie, která se měla uskutečnit zítra 18.3. Dále upozorňujeme občany, aby v souvislosti s vyhlášenou karanténou při vstupu do místního obchodu používali roušky, případně šály, kterými si budou chránit ústa a nos. Veškeré pečivo v obchodě odebírejte pouze rukavicemi, které jsou Vám tam k dispozici. Děkujeme Vám za pochopení.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 114 [ > ]

Patička stránky