Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Výpis posledních hlášení obecního rozhlasu.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 89 [ > ]

Hlášení ze dne 10.08

1) Oznamujeme občanům, že z důvodu budování kanalizační přípojky bude u hájenky od pondělí 13.8. do středy 15.8. částečně omezen provoz. Stavebník nového RD děkuje za pochopení. 2) Spolek Sentičan Vás srdečně zve na IV. ročník akce Sentice Hills, která se uskuteční v sobotu 18. srpna 2018 na louce u křížku. Již od 17.00 hod. se můžete těšit na zábavný program pro děti i dospělé. Večer proběhne v podání rytmických tónů oblíbených kapel Red Hot Chilli Peppers Revival, 13 steps to hell, Rolling Stones Revival Band Brno a Stará Banda. Novinkou je výherní tombola a tradicí, dobré jídlo a pití. Těšíme se na Vás."

Hlášení ze dne 03.08

1) Upozorňujeme občany, aby z důvodu horkého a suchého počasí nikde v přírodě nerozdělávali oheň, neodhazovali cigarety a nepoužívali zdroje otevřeného ohně. Dále je třeba dbát na úsporné hospodaření s vodou.

Hlášení ze dne 20.07

1) Oznamujeme, že do 19. srpna 2018 se bude v naší obci provádět vytyčování průběhu podzemních sítí nízkého napětí a geodetické zaměření venkovních a kabelových sítí nízkého napětí. Tato činnost je pro společnost E.ON a budou ji provádět pracovníci firmy GEOHUNTER. Více informací na nástěnce nebo na webu.

Hlášení ze dne 17.07

1) Oznamujeme občanům, že tento čtvrtek nebude v dopoledních hodinách průjezdná komunikace na Pinďulce nad hostincem u Malých z důvodu výkopových prací. Původní dnešní hlášení o uzavírce ve středu se mění termín na čtvrtek.

Hlášení ze dne 17.07

- Vodárenská a.s. oznamuje, že z důvodu poruchy nepoteče dnes v celé obci od 9,00 do 14,00 hod. voda. - Zítra dopoledne nebude průjezdná Pinďulka z důvodu výkopu přípojky přes komunikaci nad hostincem u Malých.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 89 [ > ]

Patička stránky