Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Výpis posledních hlášení obecního rozhlasu.

Stránky [ < ] 1 ... 134 135 136 137 [ > ]

Hlášení ze dne 25.10.2011

První zpráva: Ve středu a ve čtvrtek, po dohodě s rodiči, po dobu školních prázdnin bude zavřená místní mateřská školka. Druhá zpráva: Žádáme občany, aby biologický odpad do přistaveného kontejneru za sokolovnou dávali bez igelitových pytlů. Děkujeme.

Hlášení ze dne 20.10.2011

První zpráva: V pátek 21.října bude zavřen obecní úřad z důvodu dovolené. Úřední hodiny starostky obce zůstávají nezměněny. Druhá zpráva: Dnes byl přistaven za sokolovnu kontejner na biologický odpad. Do tohoto kontejneru můžete ukládat pokosenou trávu, shrabané listí, ostříhané slabé větve, slupky od zeleniny a ovoce, staré seno a slámu.

Hlášení ze dne 12.10.2011

Obecní úřad nabízí majitelům nemovitostí zprostředkování kontroly a čištění komínů. Kdo máte zájem a dosud tuto kontrolu nemáte, nahlaste se na Obecním úřadě, kde dostanete další informace. Upozorňujeme, že tato kontrola komínů je 1 x ročně ze zákona povinná a má ji provést odborně způsobilá osoba. Těm občanům, kterým kontrolu komínů již provedla firma, která naši obec navštívila na jaře, oznamujeme, že tato kontrola je po přezkumu na živnostenském úřadě platná a dále nám bylo doporučeno obrátit se příště na kominíka v obci osvědčeného. 2) Od soboty 15. října bude mše v kapličce každou sobotu již v 17 hodin.

Hlášení ze dne 02.10.2011

První zpráva: Starostka obce svolává veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se uskuteční ve středu 5. října v 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Druhá zpráva: V středu 5. října dopoledne bude zavřen obecní úřad z důvodu školení. A v pátek 7. října z důvodu nepřítomnosti starostky bude mít úřední hodiny místostarosta obce. Třetí zpráva: V neděli 2. října v 15 hodin se uskuteční drakiáda. Sraz dětí, rodičů a všech zájemců z řad občanů je v horní části obce u křížku. Akce je pořádána výborem pro kulturu obecního úřadu. Pro děti je zajištěno občerstvení, budou se opékat špekáčky. Poslední zpráva: Zájemcům oznamujeme, že každé úterý od 19 do 20 hodin probíhá zumba . Cena za hodinu je 60,- Kč.

Hlášení ze dne 26.09.2011

První zpráva: V pátek 30. září se uskuteční v 16 hodin sběr nebezpečného odpadu. Sběr proběhne na hřišti za sokolovnou. Jedná se o pneumatiky, zbytky barev, léků, ledničky , autobaterie a další nebezpečný odpad. Druhá zpráva: Obecní úřad spolu s paní Kluskovou Vás srdečně zve na drakiádu. Uskuteční se v neděli 2. října v 15 hodin.

Stránky [ < ] 1 ... 134 135 136 137 [ > ]

Patička stránky