Obsah stránky

Uzavírka komunikace - rekonstrukce mostu!

středa, 04. březen 2015 // Jiné události

Oznamujeme občanům, že od pondělí 9.3.2015 bude v rámci stavby „Tišnov-Hradčany-Čebín rekonstrukce mostu“ uzavírka komunikace od křižovatky u Hradčan do Čebína.

Text // Administrátor


Oznamujeme občanům, že od pondělí 9.3.2015 bude v rámci stavby „Tišnov-Hradčany-Čebín rekonstrukce mostu“ uzavírka komunikace od křižovatky u Hradčan do Čebína. Délka trvání se předpokládá do 31.7.2015. Objízdné trasy budou vedeny následovně: 

Osobní doprava

•    směr Brno-Tišnov: přes obec Čebín do Drásova k Siemensu a dále do Hradčan.
•    směr Tišnov-Brno: přes Hradčany- Sentice-Chudčice-Moravské Knínice-Kuřim. Z důvodu výstavby splaškové kanalizace v obci Čebín nebude možno jezdit kolem zemědělského družstva

Autobusová doprava

•    Obousměrný provoz Čebín-Drásov-Hradčany bude veden přes obec Čebín, Drásov u Siemensu do Hradčan 
•    Obousměrný provoz Čebín-Sentice-Hradčany bude veden přes obec Čebín, kolem družstva do Sentic a dále do Hradčan. Kolem družstva budou autobusy projíždět i během výstavby splaškové kanalizace.

Nákladní doprava

•    Bude oboustranně odkloněna přes Deblín.

Naše účelová komunikace mezi hřbitovem a nádražím v Čebíně bude opatřena značkou zákaz vjezdu všech motorových vozidel s dodatkovou tabulkou mimo povolení OÚ Sentice a obsluhy ČOV. Občané si mohou od zítřejšího dne od 8.00-14.00 a dále v úředních hodinách postupně vyzvedávat na obecním úřadě povolenky na státní poznávací značku. Povolenky budou pro policii evidovány.

Patička stránky