Obsah stránky

Rekonstrukce polikliniky – upozornění pro pacienty

pátek, 06. březen 2015 // Jiné události

Dne 16. února 2015 byla zahájena rekonstrukce budovy Polikliniky Tišnov. Objekt projde v následujících měsících rozsáhlou rekonstrukcí, která bude spočívat zejména v zateplení budovy a výměně oken.

Text // Administrátor


Dne 16. února 2015 byla zahájena rekonstrukce budovy Polikliniky Tišnov. Objekt projde v následujících měsících rozsáhlou rekonstrukcí, která bude spočívat zejména v zateplení budovy a výměně oken. Cílem investiční akce je prodloužení životnosti budovy a snížení energetických nároků na vytápění.

Zhotovitel, kterým je firma Vlastimil Zelený, započal práce v půdních prostorách a okolo objektu odsekáváním stávajících omítek a soklů. Akce by měla být ukončena na konci měsíce června tohoto roku. Od 16. března do 3. dubna 2015 bude probíhat výměna oken a práce s tím související, proto dojde k výraznému omezení provozu ordinací lékařů a Úřadu práce. Ordinace budou uzavřeny v následujících termínech:

16.3.-20.3 2015 - 3. NP (2.patro), a to:
MUDr. Hřebcová Zdeňka - oční
MUDr. Ivo Trubák - ORL
MUDr. Veronika Pozděnová - diabetologie
MUDr. Malášková Zdeňka - interna
kancelář VZP

23.3-27.3.2015 - 2.NP (1.patro), a to:
MUDr. Jana Jeřábková, s.r.o. - praktická lékařka
MUDr. Dagmar Konečná - alergologie
Mgr. Výletová s.r.o. - logopedie
MUDr. Petr Otiepka - ortopedická ambulance
MUDr. Cabálek Jan - gynekologie
MUDr. Krejčí Karel - gynekologie
MUDr. Hana Malachová - neurologie
MUDr. Boris Chrást - ortopedická ambulance
MUDr. Jiří Hlaváč - praktický lékař
Úřad práce

Vzhledem k tomu, že práce budou probíhat po jednotlivých podlažích, oba praktičtí lékaři MUDr. Jeřábková i MUDr. Hlaváč budou mít uzavřené ordinace současně. V naléhavých případech je budou zastupovat zbývající praktičtí lékaři v Tišnově. Je potřeba, aby si na tuto dobu pacienti zajistili dostatečné množství léků, které pravidelně užívají.

30.3.-3.4.2015 - 1.NP (přízemí)
Vrzal Rudolf - oční optika
MUDr. Motíl Igor - urologie
MUDr. Jurnečková - chirurgie
MUDr. Králík Jan - urologie
Patloka Roman - sanitky
MUDr. Stalmach Antonín - chirurgie, ortopedie
MUDr. Mendlová Jarmila - psychiatrie
MUDr. Bendáková Alena - kožní

Upozorňujeme, že v objektu Polikliniky Tišnov úřaduje i část zaměstnanců Úřadu práce zajišťující agendy příspěvku na péči, dávek pro osoby se zdravotním postižením a průkazů osoby se zdravotním postižením. Z důvodu rekonstrukce dojde k přerušení provozu tohoto pracoviště v době od 23. března do 27. března 2015. Po tuto dobu budou uvedené agendy zajištěny v omezené míře v hlavní budově kontaktního pracoviště Tišnov, Ráboňova 117.

Dále upozorňujeme, že ve stejném období budou probíhat stavební práce i v objektech MěKS a ZUŠ Tišnov. I zde může, vzhledem k zateplování budov, docházet ke krátkodobým provozním změnám v užívání těchto objektů.

2. března 2015

Patička stránky