Obsah stránky

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

pátek, 10. červen 2016 // Jiné události

Dne 29.06.2016 od 07:30 do 09:15 Březina (dříve okres Tišnov) Vypnutá oblast: chatová lokalita u Svratky napájená z trafostanice Heroltice Tábor Brněnka (chatová lokalita na rozhraní katastrů Heroltic, Březiny, Hradčan a Sentic

Text // Obecní úřad


Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

 

Dne 29.06.2016 od 07:30 do 09:15

Obec Část obce

Březina (dříve okres Tišnov) Březina (dříve okres Tišnov)

Vypnutá oblast: chatová lokalita u Svratky napájená z trafostanice Heroltice Tábor Brněnka (chatová lokalita na rozhraní katastrů Heroltic,  Březiny,  Hradčan a Sentic

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon).  Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.

Patička stránky